نفیس به پات می مونه...

 مجموعه چرم نفیس مشهد از سال 1388 به صورت تک فروشگاه و اسمی متفاوت فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز نمود و بنابر تغییرات انجام شده در سیاست­ها و خط مشی مجموعه از سال 1393 با نام چرم نفیس مشهد و با دایرکردن دو شعبه همزمان در برج تجاری آلتون به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. این مجموعه در طول مدت زمان فعالیت خود توجه ویژه به ارائه محصولات چرمی در قالب کیف، کفش، البسه و... با تنوع بالا و کیفیت مناسب داشته. مجموعه چرم نفیس مشهد در حال حاضر به علت اینکه کلیه شعب را به صورت مدیریت مرکزی اداره می­کند علیرغم تقاضای فراوان به اعطاء نمایندگی از شهرستان های مختلف، از انجام این کار خودداری نموده و در حال حاضر دارای 6 شعبه فعال در نقاط استراتژیک شهر مشهد می­باشد. با توجه به سیاست مجموعه در افزایش و ایجاد شعب جدید، این مجموعه در فاز توسعه خود درحال احداث دو شعبه جدید دیگر در سطح شهر مشهد در مجتمع مهر کوهسنگی با متراژ 130 مترمربع و مجتمع کوهسر با متراژ 80 مترمربع می باشد. هم چنین یادآوری می شود که یک شعبه در مجتمع تفریحی پدیده شاندیز به متراژ 160 مترمربع در سال 1394 ایجاد گردیده که با توجه به مشکلات به وجود آمده برای مجموعه پدیده از سال 1396 غیر فعال می باشد و در صورت راه اندازی مجدد مجموعه پدیده ، این شعبه نیز می تواند مجددا فعالیت خود را از سر گیرد.

چشم انداز و برنامه توسعه

باتوجه به تحولات ساختاری وانجام زیرساخت­های لازم، تنوع محصولات و تحقیقات میدانی انجام شده این مجموعه در نظر دارد فعالیت توسعه خود را در سال 97 آغاز نموده و اقدام به ایجاد شعب در سطح کشور و در نقاط استراتژیک شهرستان­ها نماید. مطابق سند چشم انداز تا پایان سال 97 در صورت فراهم بودن شرایط ایجاد سه شعبه در شهرهای تهران، شیراز و اصفهان برنامه ریزی شده است. در برنامه چشم انداز این مجموعه بحث صادرات و اعطای نمایندگی در خارج از کشور با توجه به درخواست­های رسیده و قابلیت تنوع و کیفیت کالا نیز در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر می­باشد که در سال­های گذشته درخواست نمایندگی از شهرهایی از قبیل شیراز، اصفهان، کرمانشاه، تبریز، بوشهر، یزد و ... نیز ارایه شده است ولی به دلیل سیاست و خطی مشی شرکت در آن زمان از اعطا نمایندگی خودداری شده است. در زمینه اعطا نمایندگی به خارج کشور درخواست­هایی از کشورهای گرجستان، عراق، ارمنستان و درخواست همکاری مشترک در کشور سوئد نیز ارایه گردیده که به دلیل نبود ساختار مناسب در آن زمان از انجام این مورد نیز خودداری گردید.

ویژگی محصولات

تنوع مدل و سبک، تنوع رنگ، زیبایی و کیفیت محصول مشخصه­های بارز یک محصول چرمی می­باشد و این مجموعه از بدو تاسیس تمام توان خود را در تولید کالای با مشخصات ذکر شده به کار گرفته تا بتواند نیازهای مشتریان را در تهیه کالای چرمی از لحاظ تنوع و کیفیت مرتفع نماید. یکی از ایرادات اساسی در کالای چرمی تنوع محصول از لحاظ سبک و مدل در سطح بازار می­باشد که مطابق نظرسنجی­ها و گفتگوهای شفاهی صورت گرفته با مشتریان، اکثر مشتریان از کمبود تنوع در ارایه محصولات چرمی اظهار نارضایتی می­نمایند که این مجموعه با توجه بر همین موضوع ایجاد تنوع در محصولات را سرلوحه کار خود قرار داده و در طول مدت فعالیت خود بر این موضوع تاکید داشته و خواهد داشت و در حال حاضر مفتخر است که تا حدود زیادی توانسته تنوع محصولات را به خصوص در انواع کفش زنانه و مردانه با تنوع مختلف ایجاد نماید و پاسخوی نیاز مشتریان در این زمینه باشد. یکی دیگر از مزایای محصولات این مجموعه ارایه انواع کفش­های راحتی زنانه و مردانه با قالب­های بسیار راحت برای پا در تنوع مدل و رنگ و بنا به گفته مشتریان خوش ظاهر می­باشد (با توجه به اینکه اکثر کفش­های راحتی مردانه و زنانه دارای تنوع رنگ و مدل نمی­باشند و بنا به گفته مشتریان از لحاظ ظاهری کفش­های خوش ظاهری نیستند).

تمامی حقوق این سایت برای چرم نفیس محفوظ می باشد